Zespół Szkół Zawodowych Nr 5 w Białymstoku

im. Gen. Ignacego Prądzyńskiego

VII edycja turnieju budowlanego „Nowoczesne budownictwo wokół nas”
Opublikowane w: Konkursy, dnia: 17.04.2020 r.

Konkurs „Nowoczesne budownictwo wokół nas” ze względu na czasowe ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID 19 nie odbędzie się w wyznaczonym terminie.
O nowym terminie poinformujemy.

LISTA LAUREATÓW IX EDYCJI MIEJSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNO –FOTOGRAFICZNEGO: „Nasz czysty Białystok” pod hasłem:„Moja rodzina i ja o czyste powietrze dba”
Opublikowane w: Konkursy, dnia: 7.06.2019 r.

Organizatorzy konkursu serdecznie gratulują wszystkim laureatom, uczniom wyróżnionym i ich opiekunom. Pozostałym uczestnikom i ich nauczycielom także dziękujemy za udział w konkursie i zachęcamy do uczestnictwa w następnych jego edycjach.

Opis Link do pobrania
Lista laureatów

W dniu 6 czerwca w Zespole Szkół Zawodowych nr 5 w Białymstoku odbyło się uroczyste zakończenie IX edycji Miejskiego Konkursu Plastyczno – Fotograficznego „Nasz czysty Białystok”, pod hasłem: „Moja rodzina i ja o czyste powietrze dba”. Uczestnicy – dyrektorzy szkół, laureaci konkursu i ich opiekunowie oraz goście obejrzeli prezentację multimedialną na temat SMOGU. Prezentacja akcentowała cele konkursowe: wskazywała potrzebę ochrony powietrza w Białymstoku. W konkursie wzięło udział 126 uczestników, którzy poprzez prace plastyczne oraz fotografię udowodnili, że los ochrony powietrza jest im bliski.


Finał turnieju „Nowoczesne budownictwo wokół nas”
Opublikowane w: Konkursy, dnia: 15.02.2019 r.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na eliminacje finałowe VI edycji regionalnego konkursu „Nowoczesne budownictwo wokół nas”, zorganizowanego w ramach projektu „Szkoła zawodowa szansą na dobry start i pewną przyszłość”.

Eliminacje rozpoczynają się 11 kwietnia o godzinie 9.30, natomiast ogłoszenie zwycięzców we wszystkich konkurencjach i rozdanie nagród odbędzie się o godzinie 14.30 w sali gimnastycznej.

W załączniku znajduje się szczegółowy harmonogram eliminacji finałowych konkursu.

Opis Link do pobrania
Konkurs - specyfikacja